Již od roku 2004 pro Vás vybíráme kvalitní a čerstvé potraviny a ve Zdravém obchůdku „U SLAVÍKA“ Vám nabízíme kvalitní zboží, běžné rady i odborné poradenství.

Každodenně se nám potvrzuje fakt, že jídlo, které jíme je nejsilnějším faktorem, který ovlivňuje naše zdraví. I když strava nemusí být hlavní příčinou onemocnění, má své nezastupitelné místo.

V dnešní době je většina stravy demineralizovaná, což se bohužel velká část lidí snaží vykompenzovat kvantitou jídla a potravními doplňky. Pravdou je, že např.umělá jablečná příchuť s přídavkem cukru nebo umělého sladidla dokáže ošálit naše jazýčky nikoli však naše zažívání a celkové zdraví.

Naší snahou proto je, co nejvíce Vám-našim zákazníkům přiblížit zdravé produkty tak, aby obohatily Váš všední i sváteční stůl, zpříjemnily Vám život a pomohly vašemu organismu lépe zvládat nápor všedních dnů.

Zdravé jídlo je velmi chutné a přinese více vitality do Vašeho života. Zdravé jídlo je jednoduchým a účinným prostředkem, který zlepšuje náladu, kondici, výkonnost i obranyschopnost. Jeho kladné účinky poznáte velice brzy.

·        Proto i nadále budeme pečlivě vybírat sortiment pro obchod.

·       Vážíme si každého zákazníka, který dává přednost přirozenému komplexu vlákniny, vitaminů a minerálních látek obsažených v kvalitních potravinách/namísto poměrně drahým přípravkům ve formě tablet/ leckdy se sporným pozitivním účinkem na lidské zdraví.

·        Nadále chceme zvyšovat úroveň našich služeb, zlepšujeme náš zákaznický servis.

·   Nabízíme výhody velkých obchodů včetně pravidelných AKCÍ spolu s výhodami osobitého přístupu malého obchodu nesupermarketového tipu, kde Vám rádi poradíme, pomůžeme, ukážeme zboží apod.

·        Náš obchod Vám nabízí kvalitu, kterou mnohde vytlačily levnější a méně kvalitní suroviny a potraviny.

·       Naše snaha vždy směřovala k uvědomělému výběru kvalitních a zdraví prospěšných potravin a ani nadále nehodláme ze svých záměrů ustupovat.

·        Vybrané zboží Vám navíc nabízíme za opravdu dobrou cenu

Označení výrobků

·        Váš nákup jistě usnadní nové a přehledné regálové cenovky ke každému produktu.

·        Regálové cenovky obsahují údaje o ceně, váze a navíc přepočet ceny na 100g/ml nebo na 1 kg výrobku.

·      Snadnou orientaci umožňuje grafické označení  potravin BIO tzv. Bio zebrou a také nápisem ORGANIC na regálové cenovce . Jsme oficielním členem svazu ekologických zemědělců PRO-BIO a Zdravý obchůdek „U SLAVÍKA“ je součástí sítě certifikovaných BIO prodejen.

·       Cenovky obsahují grafické označení přirozeně bezlepkových a bezlepkových potravin.

·        Na cedulkách můžete najít stručný popis výrobku a možnosti použití.

Slevy v kamenném obchodě

·        Zavedli jsme jednorázové slevy  5% při platbě v hotovosti nákupu nad 1000 Kč . Zákazníci, kteří tuto slevu využívají několikrát v měsíci, mohou obdržet věrnostní kartu, která umožňuje  nakoupit se slevou 1 - 7% jakkoli velký nákup placený v hotovosti.

·        Zavádíme pravidelné akční slevy. 

·      Platit u nás můžete v hotovosti a přijímáme také stravovací poukazy firem Cheque Dejeuner, Sodexho pass a Ticket Restaurant. Vzhledem k politice obchodu se stravenkami nemůžeme na nákupy placené stravenkami poskytovat slevy. Zároveň zákazníky upozorňujeme, že vzhledem k sortimentu obchodu nelze platit kreditními kartami.

Rozvoz nákupů

·      Po dohodě, zavezeme zboží do Bíliny, Ústí nad Labem případně také do Mostu a Litvínova.

Neustálé rozšiřování sortimentu

·    Od doby našeho vzniku se nám podařilo navázat a prohlubovat spolupráci nejen s velkými firmami, dovozci a nakladateli, ale také s drobnými pěstiteli, pekaři a výrobci. Proto je v našich možnostech objednat na Vaše přání také výrobky, které běžně nemáme skladem. Přivítáme Vaše náměty na produkty, které byste u nás rádi nalezli.

·      Kromě zdravých potravin Vám nabízíme také kvalitní přírodní-certifikovanou kosmetiku. Certifikovanou z důvodu toho, že přírodní kosmetikou se dnes nazývají i firmy vyrábějící kosmetiku ze syntetických, ropných či živočišných produktů. V současné době nabízíme prověřené značky: Weleda, Urtekram, EcoCosmetics, Eubiona či Cannaderm.

Ekologie

·      Nabízíme  ekologické a v přírodě snadno odbouratelné čistící  a prací přípravky firem ECOVER, SODASAN, FeelEco. K úklidu našeho obchodu používáme z 99% ekologické a v přírodě snadno odbouratelné přípravky firmy ECOVER.

·       Měsíčně roztřídíme a odevzdáme téměř 200 kg kartonů a folie.

·        Zboží si od nás můžete dle vaší volby odnést v papírové nebo látkové tašce, případně v kartónové krabici nebo igelitové tašce (nabízíme i biodegradabilní plastové tašky).

·        Podělte se s námi o Vaše názory, zkušenosti, potřeby, rady. Budeme rádi za každý dotaz či připomínku. Zavedli jsme nové možnosti kontaktovat nás:

Telefon 773 173 673 - prodejna

Telefon 775 643 340 - poradna (Mgr.Miroslava Slavíková)

e-mail prodejna info@u-slavika.cz

ICQ 268-610-393

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Do Živnostenského rejstříku zapsal Městský živnostenský úředu v Bílině pod č.j. :2004/01549 Ev.č.: 350902-6602-00